Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /home/www/nadace/framework/nette/Nette/loader.php on line 14 NADACE Synot - Nadace SYNOT podpoří uherskohradišťský fotbal

Kontaktní informace

NADACE SYNOT
Jaktáře 1475
686 01 Uherské Hradiště

 

Číslo účtu: 1050000062/2200

Nadace SYNOT podpoří uherskohradišťský fotbal

I v letošním roce podpoří skupina SYNOT prostřednictvím své stejnojmenné nadace fotbalový klub 1. FC Slovácko. Částkou dva miliony korun přispěje především na fotbalovou akademii, která vychovává nadějné fotbalisty.

„Skupina SYNOT se v rámci svého mezinárodního působení vždy snaží pomáhat v regionech, kde působí. V případě týmu 1. FC Slovácko jde navíc o mou srdeční záležitost. Fotbalovou akademii totiž v roce 2001 založil můj otec s cílem podchytit největší fotbalové talenty ze širokého okolí a vytvořit podmínky pro jejich další profesionální růst. Od doby vzniku akademií prošly stovky dětí ve věku již od 4 let a řadě z nich se také podařilo ve fotbale uspět,“ upřesnil Ivo Valenta, zakladatel Nadace SYNOT.

Pro klub je každá finanční pomoc velmi důležitá.

 „Jsme rádi, že se již řadu let můžeme spolehnout na podporu mladých fotbalistů ze strany Nadace SYNOT. I díky této podpoře se nám daří nadějné fotbalisty dostávat z regionu do „velkého fotbalu“ a plnit tím jejich cíle a sny, což není snadné,“ uvedl generální sekretář klubu, Petr Pojezdný.

Nadace SYNOT podporuje místní akademii již od jejího vzniku. Jen za uplynulých 5 let přispěla na sportovní výchovu družstev, údržbu hřiště, vybavení a materiální zabezpečení mladých fotbalistů částkou ve výši přibližně 45 milionů korun. Domovský stadion týmu 1. FC Slovácko navíc dodnes nese jméno Miroslava Valenty, který se o jeho výstavbu zasloužil.

Kalendář akcí

Přehled akcí